לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

חולצות ממותגות – כלי שיווק שימושי ויעיל

חולצות ממותגות מהוות מזה שנים אמצעי שיווק ופרסום יעיל לעסקים וחברות, המשמש במועדים ולמטרות שונות. דרך האתר של עינת עיצוב אישי ניתן לעצב חולצה ממותגת באופן מותאם באופן מושלם לצרכים והרצונות שלכם.

למה בכלל חולצות ממותגות?

רקמה על חולצות ממותגות מאפשרת לקבל אין ספור עיצובים מבחינת טקסטים, סמלים, ציורים, לוגו, סיסמאות, צבעים ועוד. כידוע, בימינו סוגיית המיתוג הינה מרכזית לכל חברה ועסק באשר הם, כאשר הכוונה היא לקו מנחה מבחינה עיצובית ומבחינת המסרים, העובר כחוט השני במוצרים והיבטים שונים של העסק – החל בכרטיס הביקור ועד לשילוט חוצות. חולצה ממותגת היא אחד הפריטים השייכים לקו הזה, והיא נדרשת על ידי עסקים וחברות למגוון רחב של צרכים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • חולצות לעובדים בעסק – חולצות ממותגות שמעצבים באופן אישי וספציפי לעובדי העסק משרתות שתי מטרות חשובות. ראשית, הן מהוות ביגוד עבודה דומה ואף אחיד, דבר שיכול להיות נחוץ על מנת להבדיל את העובדים מהלקוחות – למשל ברשתות שיווק ומסעדות. שנית, החולצה שנושאת את הלוגו, הסלוגן או כל מסר וערך מבוקש אחר של העסק – מעבירה מסרים רצויים ללקוחות – כמו שירות מכל הלב, אכפתיות, גישה קלילה ונעימה, מקצועיות מעל הכל וכדומה. בכל מקרה, ביגוד אחיד, מעוצב וממותג מעיד ללקוחות על השקעה ורצינות של בית העסק.
  • חולצות מחוץ לעבודה – חולצה ממותגת שהעובד מקבל יכולה בהחלט להוות פריט שימושי גם מחוץ למקום ולשעות העבודה. העובד שלובש אותה מסתובב ברחוב, בבתי עסק שונים, במקומות בילוי ופנאי, על החוף הים וכדומה – כאשר החולצה הממותגת ממשיכה לפרסם את העסק. מדובר במעין "שילוט נייד" בעל חשיפה נרחבת, אשר יכול לשאת למשל את מספר הטלפון של החברה, כיתוב אודות העיסוק המרכזי שלה, ה- "אני מאמין" שלה, מסר חביב והומוריסטי, וכיוצא בזאת. את החולצות ניתן להעניק לעובדים בהזדמנויות שונות, בין אם ביום רגיל בשוטף, בימי גיבוש, בערבי חברה וכדומה – דבר התורם לתחושת הערכה ולהזדהות של העובד עם העסק.
  • חולצות באירועים שונים – חולצות ממותגות בהחלט ניתן לספק גם לאנשים שאינם נמנים על עובדי החברה. כך לדוגמא, מדובר בפריט שימושי שאנשים ישמחו לקבל באירועי קידום מכירות, ולכן החולצות ימשכו יותר מתעניינים לדוכן. כמו כן, מי שילבש את החולצה יהיה גם הוא מעין "שלט נייד מהלך" במקומות שונים ויעניק לעסק חשיפה. את החולצות אפשר גם להעניק ללקוחות שמגיעים לבית העסק, בימי עיון, ירידים וכנסים ובהזדמנויות אחרות – בתור מתנה המעוררת אהדה והערכה מחד, ומשרתת את הצרכים השיווקיים של העסק מאידך.

כיצד יוצרים חולצה ממותגת?

רקמה על חולצות אמנם וצרת פריטים יפהפיים, אולם בעזרת הטכנולוגיה של ימינו ניתן להגיע לתוצאות מרשימות בצורה קלה ופשוטה, ובלי צורך בידע טכני מתקדם. ראשית, יש להיכנס באתר שלנו אל הפריט רצוי – כלומר חולצה מהסוג והסגנון שאתם מעוניינים בו כבסיס. לאחר מכן, מגיע השלב המרכזי של עיצוב החולצה ולשם כך אנו מעמידים לרשותכם מערכת מתקדמת אך פשוטה מאוד להבנה ותפעול. כל שעליכם לעשות היא ליצור על גבי הדוגמא את העיצוב הרצוי בזמן אמת, למשל להוסיף מילים, עיטורים ומסגרות מבין האפשרויות השונות שאנו מציעים. את התוספת תראו באופן מיידי על הדוגמא ותוכלו "לשחק" איתה כראות עיניכם, למשל להזיז ימינה או שמאלה, למעלה או למטה, יישור אנכי או אופקי וכדומה. בנוסף, תוכלו להעלות תמונות שנמצאות על המחשב שלכם להדפסה על החולצה ולראות כיצד התוצאה תיראה.

לאחר שסיימתם את העיצוב האישי של חולצה ממותגת, מה שנשאר לעשות הוא את מספר הפריטים שתרצו לקבל מאיתנו, ולשלם. מכאן והלאה אנו כבר נדאג ליצור את החולצה שעיצבתם במו ידיכם, ולשלוח אותה אל הכתובת שהזנתם. מדובר בתהליך פשוט, קל ונוח המאפשר לכם להיות יצירתיים וליהנות מחולצות איכותיים שיהוו אמצעי שיווקי ופרסומי מצוין במגוון אירועים ולשלל מטרות.