הדפסות על כובעים במגוון אפשרויות

בזכות התקדמות הטכנולוגיה הדפסות על כובעים נעשות בימינו באיכות גבוהה מאוד, באופן קל ופשוט ולפי בחירה אישית מלאה. באמצעות האתר תוכלו לעצב ולקבל בהתאם להעדפות האישיות שלכם כובעים מודפסים וכן כובעים רקומים, בכל כמות מבוקשת, בעיצוב עצמי ובתהליך יצירתי פשוט, מהיר ומהנה.

איך מעצבים כובעים מודפסים?

באתר מוצע לכם תהליך קל ופשוט לעיצוב כובעים עם הדפסה או כובעים עם רקמה. קודם כל, מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הכובע שאתם מעוניינים בו מבין הדגמים השונות שבאתר, לרבות הגוונים והצבעים. לאחר מכן מתחיל תהליך העיצוב שלכם אשר בו אתם יכולים להוסיף באופן פשוט, ברור ואינטואיטיבי את התכנים שאתם רוצים להדפיס, ולראות אותם בזמן אמת על הכובע. כך לדוגמא, תוכלו להוסיף מילים, עיטורים ומסגרות עם המון אופציות מקסימות שנותנות לכם חופש יצירתי מלא. כמו כן תוכלו להעלות תמונות מהמחשב שלכם ולשלבן על הכובע המיועד להדפסה. לאחר מכן, כל שנשאר הוא רק לשלם על ההזמנה בהתאם למוצר ולכמות הפריטים שהזמנתם, ולפי הזמנת הדפסה או רקמה. הצוות המקצועי של האתר כבר ידאג לכל השאר ובתוך מספר ימים תקבלו את המוצר המוגמר עם ההדפסה שרציתם אל הכתובת שהזנתם באתר.

יתרון מהותי של שיטת עבודה זו היא שאתם לא צריכים לצאת ולהתחיל להסתובב בין חנויות וחברות המתמחות בהדפסות ורקמות. הכל נעשה בזמנכם הפנוי מהמשרד או מהבית, בלי שעות נוספות, פקקים, הוצאות דלק וכן הלאה. כמו כן, בשיטה זו אתם יכולים לעצב הדפסות על כובעים כיד הדמיון הטובה ומדובר ביצירה אישית פרי ידיכם.

למי ולמה מתאימים כובעים מודפסים

כובעים עם הדפסה יכולים לשמש הרבה מאוד אנשים, בעלי עסקים ומוסדות. לפניכם מספר דוגמאות:

  • מוסדות חינוך – במוסדות חינוך משמשים כובעים מודפסים לקשת רחב של מטרות. כך לדוגמא, בגני ילדים מזמינים את הכובעים שמצד אחד נותנים לילדים את ההגנה החשובה מפני קרנת השמש, ומצד שני מספקים פריט התורם לתחושת השייכות של הילד אל הגן. אפשר למשל ליצור כובעים עם שמות של הילדים, עם דוגמאות של ציפורים ופרחים, עם שם הגן והגננת, ואפילו עם תמונות שצולמו במסגרת הפעילות. גם בבתי ספר שיוצאים לטיולים שנתיים יכולים כובעים אלו לתרום לגיבוש ולאווירה, בנוסף כמובן להגנה מפני השמש, כאשר ניתן גם לשתף את התלמידים בבחירה של הכיתוב והדוגמא שידברו בשפתם, אל עולמם ולתחומי העניין שלהם.
  • אירועים משפחתיים – האמת היא שלא צריך אירוע משפחתי מיוחד בשביל להזמין כובעים עם שמות, עם תמונות או עיצובים שהעליתם למחשב וכדומה. זו יכולה גם להיות פעילות נחמדה בה משתתפים גם ההורים וגם הילדים, המעצבים כובעים משפחתיים ממש כמו שרוצים. מעבר לכך, הכובעים מתאימים לכל אירוע משפחתי שרוצים לתת ממנו מזכרת חביבה, כמו למשל ימי הולדת, בר מצווה עם או ללא טיול, שבתן חתן וכיוצא בזאת.
  • עסקים וחברות – הדפסות על כובעים מהוות מוצר מבוקש על ידי חברות ועסקים מכל מגזרי המשק, אשר משתמשים בהן למטרות שונות. כך לדוגמא, ניתן להזמין את הכובעים עבור צוות שעובד בחוץ, החל מעובדי חברת קייטרינג, דרך חברת הפקות באירוע שטח המוניים, ועד לעובדי מסעדת חוף. מדובר בסט כובעים שיכול לשאת את שם העסק והסלוגן שלו, התורם לאחידות הלבוש הייצוגי של העובדים, ליכולת של הלקוחות לראות ולהבין בהם, למיתוג ולאווירה במקום, וכאמור גם להגנה הנדרשת מפני השמש. בנוסף, הרבה עסקים מזמינים כובעים עם הדפסה עבור מטרות קידום מכירות, למשל באירועי קד"ם, כנסים, ימי עיון, השקות מוצרים וכדומה. בימים אלו לא רק העובדים מסתובבים עם הכובעים אלא הם גם ניתנים כמתנה ללקוחות פוטנציאליים. כידוע, כובע הוא פריט שימושי שאנשים נוהגים להשתמש בו בנסיבות רבות, כך שכל אחד ישמח לקבל את המתנה הזו. בנוסף, כובעים עם הדפסה של שם העסק והסלוגן שלו מזכירים שוב ושוב ללקוח הפוטנציאלי מי נתן את המתנה, ובכל עת שהוא לובש אותו הכובע גם משמש אמצעי פרסום ומיתוג נייד – בין אם על חוף הים, בבריכה או בכל מקום אחר.

מעבר לכך, הדפסות על כובעים יכולות לשמש לעוד המון מטרות. למשל, אפשר פשוט ליצור כובע מודפס כמתנה למישהו שאוהבים ורוצים לשמח, אפשר להזמין את הכובעים לקבוצות מטיילים ותיירים, לצוותי כוחות הביטחון ויחידות מילואים, לעובדים של רשויות מקומיות ועוד הרשימה ארוכה.